Apie Mus

Skambinkite

Adresas

A. Valaičio g. 7, 68176 Marijampolė

Mūsų odontologijos klinika Marijampolėje išaugo iš buvusio Žydrūno Kazakevičiaus stomatologinio kabineto, kuris veiklą pradėjo 1998 m. Visus šiuos metus mūsų gydymo įstaiga puoselėja tradicijas, paremtas kokybe ir patikimumu.

Pasak klinikos vadovo Ž. Kazakevičiaus: „Šiais reklamos laikais, kai pacientams siūloma didžiulė paslaugų ir technologijų gausa, lengva pasiklysti tarp tikrų vertybių. Gydytojo atliktas darbas paciento burnoje, kokios apimties ir rūšies jis bebūtų, vertybe tampa tik tuomet, kai tarnauja dešimt ir daugiau metų.“
Klinikoje dirba patyrę ir specializuoti odontologai, yra sukurtos sąlygos komandiniam darbui: kiekvieno paciento situacija kruopščiai analizuojama, apsvarstoma ir tik tuomet parenkamas optimalus gydymo planas, laikas ir kaina. Klinikos specialistai dirba taikydami pažangiausius metodus, naudoja profesionalią ir šiuolaikišką odontologijos techniką nepamiršdami nuoširdaus bendravimo su pacientu. 

Mes mylime savo darbą ir suprantame, kad Jūsų poreikiai ir pasitikėjimas svarbiausia.

Leiskite jūsų šypsenai spindėti!

Žydrūnas Kazakevičius

Gyd. implantologas M.Sc.

Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti dantų gydymą, atitinkantį aukščiausius medicinos standartus. Nuolat giliname savo žinias tiek Lietuvos, tiek užsienio mokslinėse konferencijose. Mūsų klinikos tikslas – suteikti kokybiškas paslaugas pagal kiekvieno paciento individualius poreikius.

Dantų priežiūra visai šeimai

Pacientų patogumui atliekame visas odontologines paslaugas po vienu stogu: dantų implantavimas, burnos higiena, estetinis plombavimas, dantų gydymas breketais ir kt. Čia dirba tik aukštas kvalifikacijas turintys gydytojai.

N

Suaugusiems

N

Vaikams

N

Ortodontinė priežiūra

Pacientų atsiliepimai

Mantvydas Subačius
Mantvydas Subačius
2018-07-19T11:42:47+0000
Rekomenduoju!
Janina Brūzgaitė
Janina Brūzgaitė
2018-05-04T06:45:21+0000
Puikus chirurgas L. Banys, taip pat rekomenduoju burnos higienistę B. Sinkevičiūtę bei odontologę M. Zaleckytę.
Evelina Žukauskaitė
Evelina Žukauskaitė
2018-03-21T12:05:01+0000
Kristina Miliūnė
Kristina Miliūnė
2018-03-15T11:23:56+0000
Niekada neturėjau šiai klinikai priekaištų, bet šiandien likau laaaabai patenkinta. ����