Prie profesionalų komandos prisijungė nauja specialistė

Skubame pranešti, jog prie mūsų puikios komandos prisijungė patyrusi savo srities profesionalė, gydytoja endodontologė Rūta Gegužytė.

Jos specializacija ENDODONTOLOGIJA – tai gydymas, kuris padeda išsaugoti natūralius dantis ir yra taikomas danties šaknies kanalų gydymui.

Gydytoja  konsultuoja pacientus dėl danties pulpos audinių ligų, sudaro endodontinio gydymo planą; gydo dantų šaknų kanalus, šalina infekuotą danties viduje esančią pulpą (danties “nervą”); atlieka danties vainiko ir šaknies skilimų bei lūžimų diagnostiką.

Susipažinkite su nauja centro specialiste

benita foto

Mūsų kolektyvas sulaukė pastiprinimo – prie specialistų būrio prisijungė gydytoja periodontologė Benita Vaišvilaitė. Jos specializacija Periodontologija –  apie dantis esančių audinių (kaulo ir dantenų) gydymas ir profilaktika.

Periodontologinio tyrimo metu įvertinama periodonto būklė, rentgeno nuotraukos, paciento asmeninės burnos higienos įgūdžiai.

Gydytoja gydo kraujuojančias, išburkusias, paraudusias, pūliuojančias dantenas. Konsultuoja dėl paslankių, „išilgėjusių“ dantų, atsitraukusių dantenų, atsidengusių dantų šaknų, kas sukelia danties jautrumą.

Turite klausimų? Užsukite!

Prie mūsų kolektyvo prisijungė med. kosmetologė Laura Kmieliauskienė

Laura

Med. kosmetologė Laura Kmieliauskienė, turinti 17 metų praktinę patirtį, atlieka VEIDO ir KŪNO puoselėjimo procedūras, yra permanentinio makiažo meistrė – mokytoja.

KVIEČIAME REGISTRUOTIS TEL. +370 603 50097 (Laura)

 

 

 

 

 

ATLIEKAMOS KOSMETOLOGINĖS PROCEDŪROS:

PASLAUGOS PAVADINIMAS KAINA EUR
Konsultacija (Atliekant procedūrą, konsultacijos kaina išsiminusuoja) 25
Ultragarsinis veido valymas (1 val.) 55
Rūgštinis veido valymas (1 val.) 30-35
Beadatinė mezoterapija  nuo 100
Celiulito mažinimas pagurklio srityje  nuo 35
Celiulito mažinimas pilvo, šlaunų, sėdmenų, rankų srityje  nuo 100
FIBROBLASTO procedūra: nuo 50
Akių liftingas nuo 50
Randams, raukšlėms koreguoti (veidas, kakalas, plaštakos) nuo 50
Viršutinės lūpos (rūkorių odos liftingas) nuo 50
PERMANENTINIS MAKIAŽAS:
Antakių 150
Antakių, akių vokų, lūpų  korekcija 50
Akių vokų (apatinių vokų 100 Eur; viršutinių vokų 150 Eur) 100-150
Lūpų (Kontūras 150 Eur; pilnas lūpų retušavimas 200 Eur) 150-200
Spalvos atnaujinimas 100
Veido procedūra su LED kauke: 55

 

Pirmieji dantukai – taisyti, o gal laukti kol iškris?

APIE MUS RAŠO „SUVALKIETIS“

 

 Į vaikų pIMG_0214irmuosius, t. y. pieninius dantukus tėvai neretai pasižiūri pro pirštus – juk vis tiek iškris, ar ne? Taip, pieniniai dantukai iškris, jų vietoje išdygs nauji – nuolatiniai dantys, tačiau čia galioja visiems gerai žinoma patarlė „kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“. Kaip teigia „Kazakevičiaus imlantologijos centro“ vaikų odontologė Evelina Šriupšaitė dantų ėduonis – viena iš labiausiai paplitusių vaikų burnos ligų. Ėduonis gali pažeisti tiek nuolatinius, tiek pieninius dantis. Ėduonies pažeisti pieniniai dantys gali turėti neigiamos įtakos nuolatinių dantų formavimuisi. 

Dantų ėduonies (ne)sukelti nepatogumai

Atkreipkite dėmesį, jei vaikas tapo irzlus, neramus, to priežastis gali būti pieninio danties ėduonis. „Pieninio danties ėduonis gali sukelti nemalonius pojūčius valgio metu ar nuolatinį skausmą, todėl vaikas patiria stresą ir nuolatinį diskomfortą“, – pasakoja vaikų odontologė. Jei nepastebėjote jokių vaiko elgesio pokyčių,  neapsigaukite – dantų ėduonis gali ir nesukelti nemalonių pojūčių, tačiau tai dar nereiškia, kad šios problemos nėra. Gydytoja perspėja: „Net jeigu ėduonis nesukelia jokių simptomų, ilgainiui negydomas pieninis dantis gali tapti infekcijos židiniu bei pažeisti nuolatinio danties formavimąsi bei vystymąsi. Kad taip nenutiktų, būtina reguliariai tikrinti vaiko dantukus. Gydytojas odontologas gali pastebėti dar tik pradinius ėduonies pažeidimus ir užkirsti kelią jų progresavimui.“

Pirmas vaiko vizitas pas odontologą – profilaktinis

Iš suaugusiųjų labai dažnai galima išgirsti, kad pas dantų gydytojus jiems eiti baisu, todėl jie neprisiruošia, neturi tam laiko ir ateina tik tuomet, kai nebegali kęsti skausmo. Tad ką kalbėti apie mažuosius pacientus, kai rodomas toks pavyzdys? Vaiko teigiamą požiūrį į dantų gydymą būtina formuoti nuo mažų dienų. „Vaikai, kurie kartu su tėveliais užsuka profilaktinio patikrinimo,  susipažįsta su nauja aplinka, išmėgina odontologinę kėdę, įvairias jos padėtis. Žaidimų forma parodomos instrumentų funkcijos (veidrodėlio, zondo, siurbtuko). Jei vaikas nusiteikęs pozityviai, gydytojas gali besisukančiu šepetėliu ir dantų pasta nuvalyti dantukus bei taip supažindinti vaiką su naujais pojūčiais ir garsais. Taip žingsnis po žingsnio įgaunamas mažojo paciento pasitikėjimas ir formuojamas teigiamas požiūris į dantų gydymą“, – pasakoja vaikų odontologė Evelina.

(Ne)nori valytis dantis

Mažieji turi daug „ožiukų“, vienas iš jų – nenoras valytis dantų. Jei ir jūs susiduriate su šia problema, išbandykite kelis paprastus dalykus – dantis valykitės kartu su vaiku, leiskite vaikui jus mėgdžioti; įsigykite smėlio laikrodį ir dantų valymą paverskite susitarimu, pavyzdžiui, jei vaikas kruopščiai valysis dantukus, kol smėlis subyrės, prieš miegą paseksite jam pasaką; eikite į  parduotuvę kartu pirkti dantų šepetėlio, kurį  leisite vaikui išsirinkti pačiam; padarykite kalendorių, kuriame nupiešite ar nuspalvinsite dantuką kiekvieną kartą, kai vaikas išsivalys dantis, vienas dantukas – X taškų, o surinkus tam tikrą taškų sumą – siurprizas! Vaikai mielai įsitraukia į žaidimus, jums tereikia kūrybiškai improvizuoti ir greitai suformuosite įprotį valytis dantis.

 

KRAUJO PLAZMOS INJEKCIJOS- (3)

KRAUJO PLAZMOS (PRGF) INJEKCIJOS
PRGF – trombocitais praturtinta plazma yra visiškai natūrali procedūra, be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų, atjauninanti odą.

PRGF procedūra aktyviai naudojama įvairioms odos problemoms spręsti, taip pat plaukų slinkimui gydyti. Rekomenduojamas amžius nuo 30 metų ir vyresniems, kaip jauninanti (anti-agening) procedūra.

ENDORET® (PRGF®) – autologinio koncentrato su augimo faktoriais išgavimo technologija, pripažinta visame pasaulyje ir patentuota Biotechnologijų Instituto BTI (Ispanija).

KAIP ATLIEKAMA VEIDO SRITIES PROCEDŪRA?
Į mėgintuvėlius paimamas nedidelis kiekis kraujo. Jis centrifuguojamas, ir atskiriamos dvi plazmos frakcijos. Viena frakcija (turtinga trombocitais) suleidžiama su injekavimo pistoletu CONCERTO į dermą, kita (turtinga fibrinu) – dedama kaip kaukė, kad nuramintų odą po procedūros.

AR TAI SKAUSMINGA PROCEDŪRA?
Prieš atliekant PRGF injekcijas oda padengiama anestetiniu kremu, o pačios injekavimo pistoleto CONCERTO adatos yra labai plonos, todėl skaudėti neturėtų, tačiau skausmo pojūtis yra ypač individualus ir labai jautrūs žmonės gali jausti nedidelį diskomfortą.

REKOMENDUOJAMA atlikti tris procedūras per pirmuosius tris mėnesius, vėliau vieną kartą metuose.
Prieš procedūra būtina asmeninė konsultacija, kurios metu išsakysite savo norus, tik taip rasime tinkamiausią būdą patenkinti JŪSŲ lūkesčius.

KRAUJO PLAZMOS (PRGF) INJEKCIJOS – SUSTABDYK LAIKĄ

Turite sausą, neelastingą, raukšlėta, uždegiminę ar randuotą veido odą, patamsėjusius paakius, o galbūt jums slenka plaukai. Visa tai jums sukelia diskomfortą ar nepasitikėjimą savimi? Norite tai pakeisti? Endoret PRGF plazmoterapija – kaip tik tai.

Plazma – kas tai?
Plazma yra skystoji kraujo dalis, kurioje cirkuliuoja kraujo baltymai, hormonai ir elektrolitai. Iš jūsų paimtas kraujascentrifuguojamas naudojant ENDORET (PRGF)technologiją, kuri atskiria ir leukocitus, palikdama tik trombocitais praturtintą plazmą su augimo faktoriais.

Kaip veikia plazma?
Atliekant PRGF (plazmos praturtintos augimo faktoriais) procedūras Jūsų odoje skatinama nuosavos hialurono rūgšties gamyba, oda lygėja, skatinamas odos drėgnumas, mažėja raukšlių. Atsigauna odos spalva, struktūra ir elastingumas. PRGF užtikrina intensyvų odos drėkinimą, sumažėja mimikos raukšlių gylis. Tai natūralus saugus ir efektyvus būdas atjauninti odą, naudojant tik savo paties kūno išteklius.

Kada matomas poveikis?
PRGF poveikis yra labai progresyvus ir matomas jau po 24 valandų po procedūros. Kad būtų matomas ryškus pokytis rekomenduojama atlikti 2-3 procedūras su 4 savaičių pertrauka. O norint išlaikyti efektą, procedūrą kartoti 1-3 kartus per metus, priklausomai nuo amžiaus bei odos tipo.

Ar tai skausminga procedūra?
Veido odos paruošimui naudojamas anestetinis kremas. Injekavimui pasitelkiamas Prancūziškas mezoterapinis pistoletas CONCERTO. ProcedūConcerto3ra atliekama ypatingai greitai su maksimaliu tikslumu, kas sąlygoja minimaliai skausmingas ir kokybiškas injekcijas, kurių dėka greitai galėsite sugrįžti prie įprasto gyvenimo ritmo.

Prieš procedūra būtina asmeninė konsultacija, kurios metu išsakysite savo norus, tik taip rasime tinkamiausią būdą patenkinti JŪSŲ lūkesčius.

Apie mus rašo „Naujasis Gėlupis“

file-page1-2

Gydytojas implantologas Žydrūnas Kazakevičius atsako į JUMS aktualius klausimus:

Neturiu keturių krūminių dantų viršutiniame žandikaulyje ir noriu įsisukti implantus.
Dantys ištraukti jau seniai, ar bus reikalinga kaulo priauginimo operacija?
Kiek laiko trunka sinuso pakėlimo operacija, koks kaulo gijimo laikotarpis?
Ar atlikus sinuso pakėlimo operaciją, įsriegti implantai yra ilgaamžiai?

Visą straipsnį perskaitysite paspaudę ant nuotraukos.

Apie mus rašo „Suvalkietis“

file-page1
Burnos higienistė Birutė SINKEVIČIŪTĖ  atsako į JUMS aktualius klausimus:
Dantų akmenys –  iš kur jie?
Kodėl reikia šalinti dantų akmenis?
Kada reikia šalinti dantų akmenis?
Ar žalingi įpročiai turi  įtakos apnašų ir akmenų susiformavimui?

Visą straipsnį  perskaitysite paspaudę ant nuotraukos.