Dantų balinimas

Skambinkite

Adresas

A. Valaičio g. 7, 68176 Marijampolė

Dantų balinimas

Dantų balinimas kapomis

Balinant dantis kapomis gydytojas odontologas pagamina individualias specialias kapas ir apmoko pacientą dantų balinimą atlikti namuose. Dantų balinimo gelis yra įpilamas į kapą, kuri uždedama ant dantų. Gelio sudėtyje yra aktyvus balinimo  komponentas – karbamido peroksidas, jis skyla į deguonies radikalus, kurie patenka į emalį ir skaido pigmentinius junginius.   Taip dantų struktūra nesikeičia, emalis šviesėja ir lieka nepažeistas.

Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas lazeriu yra pažangiausias dantų balinimo metodas. Klinikoje naudojamu itin moderniu lazeriu dantys balinami greitai, neskausmingai ir efektyviai.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad šis dantų balinimo metodas itin tausoja dantų audinius, nes procedūros metu balinimo medžiaga nekontaktuoja su aplinkiniais audiniais. Danties emalio pakitimų nematoma net tiriant elektroniniu mikroskopu.

Negyvų dantų balinimas

Endodontiškai gydyti ar negyvi dantys su laiku tamsėja, jų ir gyvų dantų spalva ima skirtis. Tokių dantų balinimas skiriasi nuo sveikų dantų balinimo. Į negyvybingo danties kanalą įvedama speciali medžiaga.  Balinamoji medžiaga keičiama kas kelias dienas, kol pasiekiamas norimas baltos spalvos atspalvis.