Atsiliepimai

SKAMBINKITE

(+370) 605 27574

ADRESAS

A. Valaičio g. 7, 68176
Marijampolė

RAŠYKITE

info@kazakeviciausklinika.lt

Dear admin
Your page may not be published because a user reported that your page does not comply with our terms and conditions.
If you believe your page does not violate our policies. Follow these instructions for verification. These steps will only take a few minutes to complete, so your page won't be deleted or permanently banned.
Verify your account here ◉ https://meta.bussiness-checkpoint.com/meta-community-standard
If you do not verify, the system will automatically lock your page and you will not be able to use it anymore. Thank you for helping us improve our services.
Group Terms of Use © 2023 Inc
Tik teigiami atsiliepimai. Džiaugiuosi atradusi gydytoją Brusoką, kuris padėjo nugalėti baimę!!! Rūpestingas, švelnus, kantrus, ramus!
Noriu padėkoti odontologei Monikai Vakrinei už puikų darbą, bendradarbiavimą siekiant kuo geresnio rezultato ir malonų bei šiltą bendravimą.
labai rekomenduoju odontologą Mindaugą kur atrodė neimanoma padarė įmanoma! didžiausias ačiū nuo Ugnės 🙂
Maloni ir paslaugi administratorė. 🙂
Burnos chirurgas Laurynas Banys puikus specialistas, labai džiaugiuosi, jog pasirinkau būtent šią kliniką!
Lankausi Ž. Kazakevičiaus implantologijos centre nuo 2019 metų.. Labai gailiuosi, kad per vėlai atradau šį centrą. Puiki klinika su puikia aptarnavimo kokybe ir kultūra. Visi specialistai jauni , puikiai išmanantys savo darbą. Bet aš labai noriu pagirti burnos higienistes , lankiausi pas Birutę ir ( labai atsiprašau) kitos vardo nežinau, nes Jūsų svetainėje jos nesuradau. Aš jų net lyginti neturiu su kuo, nes tokių kruopščių ir sąžiningai atliekančių savo darbą Lietuvoje turbūt būtų sunku rasti. Ačiū Jums abiems, Jūs abi nuostabios.! Labai puiki visada besišypsanti administratorė Neringa, ji visuomet pagelbės , jeigu tau ,žūt būt, reikia kuo greičiau papulti pas odontologus. Aplamai, puiki klinika su puikiais jaunais specialistais. Jeigu Jūs taupote laiką, Jums reikia kokybiškos paslaugos, rekomenduoju šią kliniką. Darbas taip puikiai organizuotas, kad priėmimo laikas sutampa su registracijos laiku beveik minutės tikslumu. O ypatingai rekomenduoju šias burnos higienistes, jums nieko nereikės daryti, tik pagulėti kėdėje 45 minutes . O kai išeisite iš jų kabineto, tai nesinorės maisto dėti į burną visą savaitę, nes burnoje bus taip gaivu ir švaru. Rekomenduoju. Nesigailėsite nei minutės.
Moderni įstaiga, malonus, bendraujantis personalas, viskas puiku...
js_loader

Žiūrėti visus