Atsiliepimai

Skambinkite

Adresas

A. Valaičio g. 7, 68176 Marijampolė

Vaida Janulevičiūtė
Vaida Janulevičiūtė
2023-07-20
Noriu padėkoti odontologei Monikai Vakrinei už puikų darbą, bendradarbiavimą siekiant kuo geresnio rezultato ir malonų bei šiltą bendravimą.
Erika M
Erika M
2022-11-25
Maloni ir paslaugi administratorė. 🙂
Antanina Š
Antanina Š
2022-11-19
Lankausi Ž. Kazakevičiaus implantologijos centre nuo 2019 metų.. Labai gailiuosi, kad per vėlai atradau šį centrą. Puiki klinika su puikia aptarnavimo kokybe ir kultūra. Visi specialistai jauni , puikiai išmanantys savo darbą. Bet aš labai noriu pagirti burnos higienistes , lankiausi pas Birutę ir ( labai atsiprašau) kitos vardo nežinau, nes Jūsų svetainėje jos nesuradau. Aš jų net lyginti neturiu su kuo, nes tokių kruopščių ir sąžiningai atliekančių savo darbą Lietuvoje turbūt būtų sunku rasti. Ačiū Jums abiems, Jūs abi nuostabios.! Labai puiki visada besišypsanti administratorė Neringa, ji visuomet pagelbės , jeigu tau ,žūt būt, reikia kuo greičiau papulti pas odontologus. Aplamai, puiki klinika su puikiais jaunais specialistais. Jeigu Jūs taupote laiką, Jums reikia kokybiškos paslaugos, rekomenduoju šią kliniką. Darbas taip puikiai organizuotas, kad priėmimo laikas sutampa su registracijos laiku beveik minutės tikslumu. O ypatingai rekomenduoju šias burnos higienistes, jums nieko nereikės daryti, tik pagulėti kėdėje 45 minutes . O kai išeisite iš jų kabineto, tai nesinorės maisto dėti į burną visą savaitę, nes burnoje bus taip gaivu ir švaru. Rekomenduoju. Nesigailėsite nei minutės.
Drąsutis Mykolaitis
Drąsutis Mykolaitis
2022-11-11
Moderni įstaiga, malonus, bendraujantis personalas, viskas puiku...
Regina Gintautaitė-Aželskienė
Regina Gintautaitė-Aželskienė
2022-06-29
Rekomenduoju!
Nuostabi, maloni, profesionali burnos higienos specialistė Birutė! Be galo rūpestinga pacientui – teiraujasi dėl pojūčių procedūros metu, kruopščiai atlieka savo darbą, viską paaiškina, atsako bei negali patarimų. Geriausi atsiliepimai!
Margo M.

Daktaras Žydrūnas Kazakevičius vienareikšmiškai yra geriausias ir labiausiai patyręs savo srities profesionalas Marijampolėje! Rekomenduoju!
Audrius K.

Be galo draugiškas kolektyvas, profesionalūs specialistai. Nuostabus draugiškas chirurgas Laurynas Banys.

Dėkoju gydytojai odontologei Monikai Vakrinei už kruopštų, profesionalų dantų gydymą ir nuoširdų bendravimą. Ačiū!
Virginija Č.

Didžiausias Jūsų klinikos specialistų įvertinimas yra tai, kai atvedi mažąjį pacientą už rankos su didžiule baime. O po ne itin malonios procedūros išsivedi su plačia šypsena veide.
Viktorija V.

Ypač geranoriški, kompetentingi specialistai. Rekomenduoju rinktis šią kliniką.
Albertas C.

Didelis ačiū odontologui Mindaugui už atidumą, rūpestį ir pamokymus kaip valyti ir prižiūrėti dantis. Labai dėmesingai ir atsakingai mokino mano dukrą, kuriai 9 metai. Ačiū dar kartą!
Jurgita