Paslaugos

SKAMBINKITE

(+370) 605 27574

ADRESAS

A. Valaičio g. 7, 68176
Marijampolė

RAŠYKITE

info@kazakeviciausklinika.lt

Rentgenogramos

Rentgeno nuotrauka parodo, kokia aplink dantį esančių audinių būklė, koks dantų šaknų kanalų ilgis ir kt.

3D kompiuterinė tomografija

Skaitmeninis tomografas padaro 3D nuotraukas ir rodo labai tikslų, neiškraipytą, realų viršutinio ir apatinio žandikaulių vaizdą bei aplink esančias sritis.

Ortodontinis gydymas

Ortodontinis gydymas – tiesinami ne tik kreivi dantys, netaisyklingai išdygę dantys, bet yra gydomas ir netaisyklingas sąkandis.

Dantų gydymas

Pašalinamas dantų ėduonis, kitaip vadinamas dantų kariesas. Atliekamas estetinis plombavimas. Endodontinis gydymas atliekamas naudojant mikroskopą taip yra profesionaliai gydomi dantų šaknų kanalai.

Dantų protezavimas

Padeda atsikratyti ne tik psichologinių problemų, bet ir fizinių kai vargina kramtymo, virškinimo sistemos sutrikimai.

Dantų implantacija

Dantų implantai padeda atstatyti estetiką ir kramtymo funkciją. Dantų implantacija vienas iš pažangiausių gydymo būdų, padedantis atstatyti prarastus dantis nešlifuojant ir nepažeidžiant kaimyninių dantų.

Burnos higiena

Burnos higiena – minkštųjų ir kietųjų dantų apnašų šalinimas specialiais instrumentais. Šios procedūros metu yra pašalinami dantų akmenys, esantys virš bei po dantenomis; nuvalomos pigmentinės dėmės.

Dantų balinimas

Dantų balinimas lazeriu arba rekomenduojamos dantų kapos. Atliekama apžiūra ir parenkami saugiausi, naujausios kartos dantų balinimo metodai, atsižvelgiant į amžių, sveikatos būklę, norimą pasiekti rezultatą.

Periodontologija

Periodontitas tai viena iš dažniausių dantų praradimo priežasčių odontologijoje. Tai bakterijų sukelta infekcija, kuri negydoma, pažeidžia dantenas ir aplink dantis esantį kaulą.