Paslaugos

Skambinkite

Adresas

A. Valaičio g. 7, 68176 Marijampolė

Rentgenogramos

Rentgeno nuotrauka parodo, kokia aplink dantį esančių audinių būklė, koks dantų šaknų kanalų ilgis ir kt.

3D kompiuterinė tomografija

Skaitmeniniu tomografu gautos 3D nuotraukos rodo labai tikslų, neiškraipytą, realų viršutinio ir apatinio žandikaulių vaizdą bei aplink esančias sritis.

Ortodontinis gydymas

Ortodontinio gydymo metu yra ne tik tiesinami kreivi, netaisyklingai išdygę dantys, bet yra gydomas ir netaisyklingas sąkandis.

Dantų gydymas

Plombuojant siekiama atstatyti danties funkciją ir estetiką. Endodontinio gydymo metu, naudojant mikroskopą yra gydomi dantų šaknų kanalai.

Dantų protezavimas

Padeda atsikratyti ne tik psichologinių problemų, bet ir fizinių kai vargina kramtymo, virškinimo sistemos sutrikimai.

Dantų implantacija

Vienas iš pažangiausių gydymo būdų, padedantis atstatyti prarastus dantis nešlifuojant ir neapkraunant kaimyninių dantų.

Burnos higiena

Minkštųjų ir kietųjų dantų apnašų šalinimas specialiais instrumentais. Šios procedūros metu yra pašalinami dantų akmenys, esantys virš bei po dantenomis; nuvalomos pigmentinės dėmės.

Dantų balinimas

Atliekama apžiūra ir parenkami saugiausi, naujausios kartos dantų balinimo metodai, atsižvelgiant į amžių, sveikatos būklę, norimą pasiekti rezultatą.

Periodontologija

Periodontitas tai viena iš dažniausių dantų praradimo priežasčių. Tai bakterijų sukelta infekcija, kuri negydoma, pažeidžia dantenas ir aplink dantis esantį kaulą.