Apie Mus

Skambinkite

Adresas

A. Valaičio g. 7, 68176 Marijampolė

Rašykite

 

Mūsų odontologijos klinika Marijampolėje išaugo iš buvusio Žydrūno Kazakevičiaus stomatologinio kabineto, kuris veiklą pradėjo 1998 m. Visus šiuos metus mūsų gydymo įstaiga puoselėja tradicijas, paremtas kokybe ir patikimumu.

Pasak klinikos vadovo Ž. Kazakevičiaus: „Šiais reklamos laikais, kai pacientams siūloma didžiulė paslaugų ir technologijų gausa, lengva pasiklysti tarp tikrų vertybių. Gydytojo atliktas darbas paciento burnoje, kokios apimties ir rūšies jis bebūtų, vertybe tampa tik tuomet, kai tarnauja dešimt ir daugiau metų.“
Klinikoje dirba patyrę ir specializuoti odontologai, yra sukurtos sąlygos komandiniam darbui: kiekvieno paciento situacija kruopščiai analizuojama, apsvarstoma ir tik tuomet parenkamas optimalus gydymo planas, laikas ir kaina. Klinikos specialistai dirba taikydami pažangiausius metodus, naudoja profesionalią ir šiuolaikišką odontologijos techniką nepamiršdami nuoširdaus bendravimo su pacientu.


 

Mes mylime savo darbą ir suprantame, kad Jūsų poreikiai ir pasitikėjimas svarbiausia.

Leiskite jūsų šypsenai spindėti!

Žydrūnas Kazakevičius

Gyd. implantologas M.Sc.

Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti dantų gydymą, atitinkantį aukščiausius medicinos standartus. Nuolat giliname savo žinias tiek Lietuvos, tiek užsienio mokslinėse konferencijose. Mūsų klinikos tikslas – suteikti kokybiškas paslaugas pagal kiekvieno paciento individualius poreikius.

Dantų priežiūra visai šeimai

Pacientų patogumui atliekame visas odontologines paslaugas po vienu stogu Marijampolėje: įsriegiami dantų implantai, burnos higiena, estetinis plombavimas, dantų gydymas breketais, dantų protezavimas ir kt. Čia dirba tik aukštas kvalifikacijas turintys gydytojai.

 

N

Suaugusiems

N

Vaikams

N

Ortodontinė priežiūra

Pacientų atsiliepimai

Ž. Kazakevičiaus implantologijos centras
5.0
Based on 4 reviews
powered by Facebook
Audrius Klangauskas
Audrius Klangauskas
2019-11-21T09:17:55+0000
Dr. Žydrūnas Kazakevičius vienareikšmiškai yra geriausias ir labiausiai patyręs savo srities profesionalas Marijampolėje! Rekomenduoju!
Irma Leonavičienė
Irma Leonavičienė
2019-11-13T12:50:24+0000
Be galo draugiškas kolektyvas, profesionalūs specialistai. Nuostabus, draugiškas chirurgas Laurynas Banys.
Anastasija Aš
Anastasija Aš
2019-11-13T12:16:16+0000
Rekomenduoju! Puikūs specialistai.👍
Mantvydas Subačius
Mantvydas Subačius
2018-07-19T11:42:47+0000
Rekomenduoju!