Gyd. ortopedė Eglė Žukauskaitė

Norint atkurti tobulą šypseną patirties, nuolat keliamos kvalifikacijos ir kokybiškų medžiagų nepakanka. Siekiant kokybiško rezultato atliekant dantų protezavimą didelę įtaką turi ir moderni bei profesionali medicininė įranga.

Apie naujausios įrangos naudojimą savo darbe pasakoja Ž. Kazakevičiaus implantologijos centro gydytoja ortopedė Eglė Žukauskaitė.

3SHAPE TRIOS skeneris naudojamas norint užtikrinti aukštesnę gydymo kokybę bei estetiką, suteikti daugiau komforto pacientui ir pasiekti didesnį protezavimo tikslumą. Kuo tiksliau pagaminti dantų vainikėliai ir tiltai, tuo jie labiau atitinka natūralių dantų formas ir ilgiau tarnauja. Skeneris pakeičia vis dar naudojamas atspaudines mases, o tai taupo paciento laiką, apsaugo nuo nemalonių procedūrų burnoje.Ši technologija mažina paciento vizitų skaičių pas odontologą, todėl mažėja ir gydymo išlaidos.

Skenavimo procedūra yra labai greita, trunka 40–120 sekundžių

Skenavimo procedūra yra labai greita, trunka 40–120 sekundžių, specialaus pasiruošimo tikrai nereikia. Perkėlus dantų trimatį vaizdą į kompiuterio ekraną iš karto galima kartu su pacientu aptarti bendrą burnos sveikatos būklę ir sudaryti tikslų gydymo planą.

Trimatėje erdvėje galima regėti būsimo gydymo etapus ir galutinį šypsenos rezultatą. Todėl skeneris taip pat naudingas ir gydytojams ortodontams, koreguojantiems netaisyklingą sąkandį, taip pat kreivus dantis tiesinant kapomis.

Skenavimo procedūrą užtenka atlikti vieną kartą. Prireikus išsaugotą vaizdą galima bet kada atsiversti kompiuterio ekrane. Su trimačiu skeneriu daryti skaitmeniniai atspaudai yra archyvuojami. Todėl pacientas gali pateikti juos savo nuožiūra pasirinktam gydytojui ortopedui, gydytojas gali juos išsiųsti bet kuriai dantų technikos laboratorijai pagal paciento pageidavimus.

Naudojant šį skenerį pagaminami tikslūs ir ilgai tarnaujantys protezai, sumažėja pacientų vizitų skaičius, sutaupoma laiko gaminant vainikėlį ar tiltą.

►Pasiekiamas didesnis protezavimo tikslumas, aukštesnė kokybė, estetiškas ir ilgalaikis galutinis produktas. Kuo tikslesni vainikėliai ir tiltai, tuo jie ilgiau tarnauja. Taip pat mažėja ėduonies ir periodonto ligų tikimybė.

►Prieš įsukant dantų implantus modeliuoja būsimą dantų vaizdą.

►Įvertinama bendra paciento danties(-ų) būklė, kuri aptariama kartu su gydytoju demonstruojant kompiuterio ekrane, parenkamas gydymo planas.

►Nereikia atlikti pacientui nepatogios procedūros – dėti į burną atspaudinės masės.

Skeneris perkelia dantų vaizdą į kompiuterį per kelias minutes