Dantų balinimas

Skambinkite

Adresas

A. Valaičio g. 7, 68176 Marijampolė

Rašykite

dantų balinimas marijampolėje

Dantų balinimas

Dantų balinimas kapomis

Dantų balinimas kapomis tampa vis populiaresnis nes yra paprastas ir patogus. Dantų balinimas kapomis vyksta taip: gydytojas odontologas pagamina individualias specialias balinimo kapas ir apmoko pacientą, kad dantų balinimas namuose būtų aiškus ir konkretus. Dantų balinimo gelis yra įpilamas į balinimo kapas, kurios uždedamos ant dantų. Gelio sudėtyje yra aktyvus balinimo  komponentas – karbamido peroksidas, jis skyla į deguonies radikalus, kurie patenka į emalį ir skaido pigmentinius junginius.  Taip dantų struktūra nesikeičia, emalis šviesėja ir lieka nepažeistas.

Dantų balinimas kapomis patogus dar ir dėl to, jog  dantys bąla palengva, todėl galima išvengti didelio dantų jautrumo

Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas lazeriu yra pažangiausias dantų balinimo metodas. Klinikoje naudojamu itin moderniu lazeriu dantų balinimas tampa akivaizdus greitai, neskausmingai ir efektyviai.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad dantų balinimas lazeriu itin tausoja dantų audinius, nes procedūros metu balinimo medžiaga nekontaktuoja su aplinkiniais audiniais. Danties emalio pakitimų nematoma net tiriant elektroniniu mikroskopu.

Ką reikėtų žinoti apie dantų balinimą lazeriu?

  • Dantų balinimas matosi iš karto, bet dar ryškesnis dantų baltumas gali pasimatyti po 24 valandų;
  • Dantų balinimas lazeriu – technologija, kuri yra pranašesnė už kitus, įprastinius dantų balinimo metodus;
  • Plombos ar protezuoti dantys neišbąla.
negyvo danties balinimas
negyvo danties balinimas marijampolė

Negyvų dantų balinimas

Endodontiškai gydyti ar negyvi dantys su laiku tamsėja, jų ir gyvų dantų spalva ima skirtis. Tokių dantų balinimas skiriasi nuo sveikų dantų balinimo. Į negyvybingo danties kanalą įvedama speciali medžiaga.  Balinamoji medžiaga keičiama kas kelias dienas, kol pasiekiamas norimas baltos spalvos atspalvis.