Dantų balinimas

SKAMBINKITE

(+370) 605 27574

ADRESAS

A. Valaičio g. 7, 68176
Marijampolė

RAŠYKITE

info@kazakeviciausklinika.lt

dantų balinimas marijampolėje

Dantų balinimas

Dantų balinimas kapomis

Dantų balinimas kapomis tampa vis populiaresnis nes yra paprastas ir patogus. Dantų balinimas kapomis vyksta taip: gydytojas odontologas pagamina individualias specialias balinimo kapas ir apmoko pacientą, kad dantų balinimas namuose būtų aiškus ir konkretus. Dantų balinimo gelis yra įpilamas į balinimo kapas, kurios uždedamos ant dantų. Gelio sudėtyje yra aktyvus balinimo  komponentas – karbamido peroksidas, jis skyla į deguonies radikalus, kurie patenka į emalį ir skaido pigmentinius junginius.  Taip dantų struktūra nesikeičia, emalis šviesėja ir lieka nepažeistas.

Dantų balinimas kapomis patogus dar ir dėl to, jog  dantys bąla palengva, todėl galima išvengti didelio dantų jautrumo

Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas lazeriu yra pažangiausias dantų balinimo metodas. Klinikoje naudojamu itin moderniu lazeriu dantų balinimas tampa akivaizdus greitai, neskausmingai ir efektyviai.Balinimas lazeriu Marijampolė

Klinikoje naudojamas Dental Laser & High-Tech Vertriebs GmbH firmos lazeris, prietaisas skleidžia 980 nm ilgio bangas, sveikatai nėra kenksmingas. Nuo lazerio spindulių pacientai apsaugomi uždedant specialius akinius.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad dantų balinimas lazeriu itin tausoja dantų audinius, nes procedūros metu balinimo medžiaga nekontaktuoja su aplinkiniais audiniais. Danties emalio pakitimų nematoma net tiriant elektroniniu mikroskopu.

Ką reikėtų žinoti apie dantų balinimą lazeriu?

  • Dantų balinimas matosi iš karto, bet dar ryškesnis dantų baltumas gali pasimatyti po 24 valandų;
  • Dantų balinimas lazeriu – technologija, kuri yra pranašesnė už kitus, įprastinius dantų balinimo metodus;
  • Plombos ar protezuoti dantys neišbąla.

Po atlikto dantų balinimo proceso dantys gali tapti per daug jautrūs temperatūrai, tačiau po kelių dienų jautrumas įprastai dingsta.

negyvo danties balinimas
negyvo danties balinimas marijampolė

Negyvų dantų balinimas

Endodontiškai gydyti ar negyvi dantys su laiku tamsėja, jų ir gyvų dantų spalva ima skirtis. Tokių dantų balinimas skiriasi nuo sveikų dantų balinimo. Į negyvybingo danties kanalą įvedama speciali medžiaga.  Balinamoji medžiaga keičiama kas kelias dienas, kol pasiekiamas norimas baltos spalvos atspalvis.

Birutė Sinkevičiūtė

Burnos higienistė

Kainos

Your Title Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Dantų balinimas
Paslaugos pavadinimas Kaina Eur
Dantų balinimas kapomis (1 kapa) su žele 80
Dantų balinimas kapomis (2 kapos) su žele 150
   
   
   
Dantų balinimas lazeriu:  
– 1 – 6 dantų 80
– 6 – 10 dantų 140
– Visos burnos 200
– Pakartotinis visos burnos 160
Negyvo danties balinimas (1 vnt.) 15