Dantų gydymas

Skambinkite

Adresas

A. Valaičio g. 7, 68176 Marijampolė

Rašykite

Dantų plombavimas

Tai odontologo kabinete dažniausiai atliekama gydomoji procedūra. Plombuojant siekiama atstatyti danties funkciją ir estetiką, tam naudojamos įvairios plombavimo medžiagos. Kitaip sakant, plombuojant skylutės (ėduonis arba kariesas) išvalomos grąžteliu ir užpildomos plombavimo medžiaga.

Endodontinis gydymas naudojant dentalinį mikroskopą

Endodontinio gydymo metu yra gydomi dantų šaknų kanalai. Toks gydymas taikomas tada, kai danties šaknyje esanti pulpa ( nervas) tampa uždegiminė arba infekuota. Taip gali atsitikti dėl daugelio priežasčių, pavyzdžiui, dėl dantyje esančių gilių kariozinių ertmių, kai tame pačiame dantyje buvo atliekamos daugkartinės odontologinės procedūros, gali būti dėl danties skilimo, lūžių ir pan. Jei pulpos uždegimas ar infekcija negydomi, pacientas patiria nuolatinį ir vis stiprėjantį skausmą, gali susiformuoti pūlinys.

 

Šiuolaikinis gydymas mikroskopu

Šiandien endodontinis gydymas atliekamas naudojant pažangias technologijas ir gydymo metodus. Viena naujausių technologijų šiuolaikinėje odontologijoje, kurią taiko ir mūsų klinikos specialistai, – dentalinis mikroskopas. Jis yra nepakeičiamas identifikuojant tai, ko plika akimi specialistui nepavyktų pastebėti, pavyzdžiui, aptikti ketvirtą krūminio danties šaknies kanalą ar užkalkėjusius kanalus, pastebėti šaknies viršūnės perforaciją ar pašalinti šaknies kanalo kaiščius bei lūžusius instrumentus.

Dentalinis mikroskopas leidžia gydytojui endodontui pamatyti nuo 3 iki 20 kartų padidintą ir idealiai apšviestą srities vaizdą ir tiksliau bei sėkmingiau atlikti gydymo procedūras, pavyzdžiui, išvalyti šaknų kanalus ar pašalinti šaknies kanale esančius svetimkūnius. Tai yra labai svarbu, nes, negydant kanalų ar nekokybiškai tai atliekant, kanaluose esanti infekcija gali nukeliauti į aplinkinius audinius ir sukelti kaulinę destrukciją pačiame žandikaulyje. Laiku ir profesionaliai negydant tokio danties, jo lauktų vienintelė procedūra – traukimas.

Kanalų užpildymas karšta gutaperča („Calamus Dual“)

 

 
„Calamus Dual“ yra dantų šaknų kanalų užpildymo sistema. Procedūros metu atliekama vertikali kanalų kondensacija ir taip kanalas užpildomas tvirtai ir ilgam.

Užpildžius kanalą karšta gutaperča sumažinama šaknies lūžio tikimybė. Taip pat taikant šį metodą gali būti patikimai užpildyti papildomi kanalai.

Procedūros metu kanalą galima užpildyti iki reikiamo lygio, o tai yra pravartu, jeigu norima atlikti specifinę procedūrą, pavyzdžiui, įstatyti stiklo pluošto kaištį.

 

Vaikų dantų gydymas

Klinikoje gydomi ne tik tėveliai, bet ir jų vaikai. Mes žinome, kad vaikui parodytas dėmesys ir draugiškas bendravimas su odontologais gali prisidėti prie tinkamų higienos įpročių ugdymo. Mūsų klinikoje:
– mokome vaikus teisingai valyti dantis;
– atliekame profilaktinį dantų vagelių hermetizavimą silantais;
– plombuojame pieninius ir nuolatinius dantis atitinkamomis plombinėmis medžiagomis;
– gydome dantų kanalus;
– suteikiame skubią pagalbą traumų atvejais;
– konsultuojame ortodontinio gydymo klausimais.