Dantų gydymas

SKAMBINKITE

(+370) 605 27574

ADRESAS

A. Valaičio g. 7, 68176
Marijampolė

RAŠYKITE

info@kazakeviciausklinika.lt

Dantų plombavimas

Tai odontologo kabinete dažniausiai atliekama gydomoji procedūra. Plombuojant siekiama atstatyti danties funkciją ir estetiką, tam naudojamos įvairios plombavimo medžiagos. Kitaip sakant, plombuojant skylutės (ėduonis arba kariesas) išvalomos grąžteliu ir užpildomos plombavimo medžiaga.

Endodontinis gydymas naudojant dentalinį mikroskopą

Endodontinio gydymo metu yra gydomi dantų šaknų kanalai. Toks gydymas taikomas tada, kai danties šaknyje esanti pulpa ( nervas) tampa uždegiminė arba infekuota. Taip gali atsitikti dėl daugelio priežasčių, pavyzdžiui, dėl dantyje esančių gilių kariozinių ertmių, kai tame pačiame dantyje buvo atliekamos daugkartinės odontologinės procedūros, gali būti dėl danties skilimo, lūžių ir pan. Jei pulpos uždegimas ar infekcija negydomi, pacientas patiria nuolatinį ir vis stiprėjantį skausmą, gali susiformuoti pūlinys.

 

Šiuolaikinis gydymas mikroskopu

Šiandien endodontinis gydymas atliekamas naudojant pažangias technologijas ir gydymo metodus. Viena naujausių technologijų šiuolaikinėje odontologijoje, kurią taiko ir mūsų klinikos specialistai, – dentalinis mikroskopas. Jis yra nepakeičiamas identifikuojant tai, ko plika akimi specialistui nepavyktų pastebėti, pavyzdžiui, aptikti ketvirtą krūminio danties šaknies kanalą ar užkalkėjusius kanalus, pastebėti šaknies viršūnės perforaciją ar pašalinti šaknies kanalo kaiščius bei lūžusius instrumentus.

Dentalinis mikroskopas leidžia gydytojui endodontui pamatyti nuo 3 iki 20 kartų padidintą ir idealiai apšviestą srities vaizdą ir tiksliau bei sėkmingiau atlikti gydymo procedūras, pavyzdžiui, išvalyti šaknų kanalus ar pašalinti šaknies kanale esančius svetimkūnius. Tai yra labai svarbu, nes, negydant kanalų ar nekokybiškai tai atliekant, kanaluose esanti infekcija gali nukeliauti į aplinkinius audinius ir sukelti kaulinę destrukciją pačiame žandikaulyje. Laiku ir profesionaliai negydant tokio danties, jo lauktų vienintelė procedūra – traukimas.

Kanalų užpildymas karšta gutaperča („Calamus Dual“)

 

 
„Calamus Dual“ yra dantų šaknų kanalų užpildymo sistema. Procedūros metu atliekama vertikali kanalų kondensacija ir taip kanalas užpildomas tvirtai ir ilgam.

Užpildžius kanalą karšta gutaperča sumažinama šaknies lūžio tikimybė. Taip pat taikant šį metodą gali būti patikimai užpildyti papildomi kanalai.

Procedūros metu kanalą galima užpildyti iki reikiamo lygio, o tai yra pravartu, jeigu norima atlikti specifinę procedūrą, pavyzdžiui, įstatyti stiklo pluošto kaištį.

 

Vaikų dantų gydymas

Klinikoje gydomi ne tik tėveliai, bet ir jų vaikai. Mes žinome, kad vaikui parodytas dėmesys ir draugiškas bendravimas su odontologais gali prisidėti prie tinkamų higienos įpročių ugdymo. Mūsų klinikoje:
– mokome vaikus teisingai valyti dantis;
– atliekame profilaktinį dantų vagelių hermetizavimą silantais;
– plombuojame pieninius ir nuolatinius dantis atitinkamomis plombinėmis medžiagomis;
– gydome dantų kanalus;
– suteikiame skubią pagalbą traumų atvejais;
– konsultuojame ortodontinio gydymo klausimais.

 

Agnė Kubilienė

Gyd. odontologė

Aida Naujalienė

Gyd. odontologė

Kristina Augustinaitė

Gyd. odontologė

Danielė Oleinikaitė

Gyd. odontologė

Odontologijos klinika

Mindaugas Brusokas

Gyd. odontologas

Kainos

Your Title Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Dantų gydymas

Dantų plombavimas, terapinis gydymas

Krūminių dantų plombos 50-70
Priekinių dantų plombos 60-80
Estetinis plombavimas 130-180
Danties plombos nupoliravimas 10
Pieninio danties plombavimas 20
Nuskausminimas 10

Danties kanalų gydymas ir plombavimas (vieno kanalo), endodontinis gydymas

Paslaugos pavadinimas Kaina Eur
Konsultacija 10 – 15
Vieno kanalo praėjimas 40-50
Vieno kanalo formavimas 50
Vieno danties šaknies kanalo plombavimas 50
Plombinės medžiagos išėmimas iš danties kanalo 60
Kanalo pergydymas (praėjimas, valymas, plombavimas) 130-140
Pieninio danties kanalų gydymas 20-25
Pieninio danties kanalo plombavimas 30-35
Kalcio hidroksido įvedimas į kanalą 9
Mikroskopo naudojimas (30 – 60 min.) 40-60
MTA/Biodentino panaudojimas 45
Svetimkūnio pašalinimas 50