Ž. Kazakevičiaus implantologijos centre jau kuris laikas darbuojasi gydytoja endodontologė Gintarė Povilaitytė. Ji atskleidžia, kad odontologės profesiją pasirinko, nes mano, jog visi, kurie prisideda prie šypsenos kūrimo, – savotiški menininkai.

„Kažkas yra pasakęs: „Šypsena – tarsi infekcija, kurią galima pasigauti kaip gripą. Kai nusišypsai kitam – jis ima šypsotis tau“. Jeigu nors kiek prisidedu prie gražesnio pasaulio kūrimo, vadinasi, mano pasirinkimas teisingas“, – sako Gintarė.

Naujoji kolegė specializuojasi danties šaknies kanalų gydyme – endodontologijoje. Tai labai specializuota ir svarbi odontologijos sritis, suteikianti galimybę išsaugoti nuosavą dantį. „Gydytojo endodontologo darbas reikalauja kruopštumo ir atsakingumo. Didžiausia dovana – patenkintas, besišypsantis pacientas ir ilgalaikis teigiamas gydymo rezultatas“, – šypteli Gintarė.

Gydytoja laisvalaikiu mėgsta atsipalaiduoti skaitydama įvairaus žanro knygas, grodama pianinu. Gintarei ne svetima ir aktyvi veikla: pavasarį ir vasarą ji žaidžia lauko tenisą, o šaltuoju sezonu kalnuose čiuožinėja snieglente.