Mūsų kolektyvas sulaukė pastiprinimo – prie specialistų būrio prisijungė gydytoja odontologė Eglė Žukauskaitė. Jos specializacija – ortopedinė odontologija. Paprašėme Eglės papasakoti apie save:

„Dar mokykloje supratau, kad noriu studijuoti mediciną. Sėkmingai įstojau į Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, o studijuodama odontologiją pasirinkau gilinti žinias ortopedinėje odontologijoje. Tai viena svarbiausių odontologijos sričių, grąžinanti pacientams gyvenimo kokybę. Daugiausiai motyvacijos dirbant šioje srityje suteikia klientų pasitenkinimas – beveik visi pacientai iki gydymo būna praradę viltį šypsotis nekompleksuodami. Todėl labai džiaugiuosi, kai gydymo rezultatas pateisina, o dažniausiai ir pralenkia pacientų lūkesčius. Smagu matyti pacientų šypsenas.“

Nors didžiausia Eglės aistra yra odontologija ir jos darbo diena labai įtempta, kartais specialistė randa laiko ir ekstremaliam sportui: snieglentėms ir jėgos aitvarams. Kai dar buvo sniego, Eglė gaudė vėją ant užšalusio ežero ledo ir snieguotose plynėse.

Radote bendrų temų? Užsukite!