Tik nedaugelis žmonių turi natūraliai baltus dantis, todėl daugybę metų buvo ieškoma būdų, kaip dantis pašviesinti. Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų, kurios metu dantys pašviesinami, panaikinamos dėmės, dantims suteikiama vientisa spalva.

Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų yra – ar saugus dantų balinimas?

Dantų balinimo lazeriu procedūra yra saugi, efektyvi ir neskausminga, jos trukmė –  iki valandos. Balinimas lazeriu yra pranašesnis už visas kitas balinimo priemones, nes rezultatai matomi iš karto ir išlieka ilgai. Procedūra atliekama burnos higienistės Birutės Sinkevičiūtės.

dantų balinimas lazeriuKaip vyksta dantų balinimas lazeriu mūsų klinikoje?

  • Procedūros pradžioje pacientui uždedama dantenų apsauga. Toliau visi dantys padengiami specialiu geliu, kurio balinamasis poveikis aktyvuojamas lazeriu.
  • Procedūros pabaigoje burnos higienistė nuplauna gelį ir nuima dantenų apsaugą.
  • Po balinimo procedūros apytikriai 24 valandas gali būti jaučiamas padidėjęs emalio jautrumas. Per šį laikotarpį dantis būtina saugoti nuo dažantį poveikį turinčių maisto produktų, gėrimų ir kitų medžiagų, taip pat vengti labai šaltų ar karštų maisto produktų ir gėrimų vartojimo.

Pradinis rezultatas matomas iš karto, o galutinis – po 24 valandų, nes balinančiosios medžiagos veikia dar kurį laiką po procedūros.

Dantų balinimas nėra atliekamas:

  • Pacientams jaunesniems nei 18 metų.
  • Nėščiosioms ir kūdikį maitinančioms moterims.
  • Pacientams su itin nusidėvėjusiu dantų emaliu.
  • Sergantiems dantenų uždegimu ar periodontitu.

 Be to, privalu žinoti, jog balinimo metu dantų plombos ir vainikėliai nebąla.

Dėl šių priežasčių yra būtina pirminė apžiūra ir konsultacija, kurios metu kvalifikuotas burnos higienos specialistas ar gydytojas odontologas įvertintų jūsų dantų tinkamumą balinimo procedūrai.

Dantų balinimo kaina

Visų dantų balinimo kaina 200e. Jeigu nuspręstumėte nebalinti visų, o tik 1-6 dantis kaina būtų 80e., 6-10 dantų balinimas kainuoja 140e.

PRIEŠ

PO

 

 

 

 

odontologas marijampolė