3Shape skeneris yra kasdieninis gydytojo odontologo – ortopedo darbo įrankis, kuris pakeičia tradicinį dantų atspaudo nuėmimo būdą naudojant formuojančią masę. Naudojant naujausias, pažangias technologijas odontologijoje, dantų protezavimas tampa kokybiškesnis ir tikslesnis.

Dantų protezavimas Marijampolėje

Gyd. ortopedė Monika Zaleckytė

3D skeneris perkelia dantų vaizdą į kompiuterį per kelias minutes, įvertinama bendra paciento danties(-ų) būklė, kuri aptariama kartu su gydytoju demonstruojant kompiuterio ekrane, parenkamas gydymo planas, pacientui galima sumodeliuoti naują vainikėlį virtualioje erdvėje. Vėliau nuskenuotas vaizdas nusiunčiamas į dantų technikų laboratoriją protezo gamybai. Dantų protezavimas tampa švari ir greita procedūra, visiškas komfortas pacientui, laiko sutaupymas ir žinoma palengvinamas gydytojo darbas.

Skenavimo procedūrą užtenka atlikti vieną kartą, prireikus išsaugotą vaizdą galima bet kada atsiversti kompiuterio ekrane. Su 3D skeneriu daryti skaitmeniniai atspaudai yra archyvuojami, todėl pacientas gali pateikti  juos savo nuožiūra pasirinktam gydytojui ortopedui, gydytojas gali juos išsiųsti bet kuriai dantų technikų laboratorijai pagal paciento pageidavimus.

Dantų protezai Marijampolė

3D vaizdas perkeltas į kompiuterio ekraną

Šio skenerio dėka dantų protezavimas tampa trumpesnis, todėl jog galima sumažinti pacientų vizitų skaičių, sutrumpinti vainikėlio ar tilto gamybos laiką ir, svarbiausia – pagaminti ypatingai tikslius ir ilgai tarnaujančius protezus.

Primename, jog mūsų klinikoje galimas dantų protezavimas PSDF lėšomis. Esame sudarę sutartį su Kauno teritorine ligonių kasa dėl dantų protezavimo paslaugų.

 

TURITE KLAUSIMŲ? KREIPKITĖS TELEFONU: 

+370 605 27574

ARBA ADRESU: A. VALAIČIO G. 7, MARIJAMPOLĖ

odontologijos klinika Marijampolė