Pristatome naujieną mūsų klnikoje – dantų tiesinimas nematomomis kapomis. Dantų tiesinimas atliekamas, pasitelkus pasaulyje pripažinto gamintojo „Ordoline“ dantų tiesinimo kapas. 

Dantų tiesinimas kapomis – vienas efektyviausių ir patogiausių dantų tiesinimo būdų, kurio dėka svajonių šypseną pasieksite nepastebimai ir greitai. Dantų tiesinimo kapomis galima:Kazakevičiaus klinika

  • veiksmingai ištiesinti dantis,
  • panaikinti tarpelius tarp dantų,
  • koreguoti dantų susigrūdimą, atsikišusius priekinius dantis, sąkandį.

Gydymas Ordoline kapomis yra paremtas moksliniais tyrimais ir prižiūrimas sertifikuotų gydytojų ortodontų ir mokslininkų komandos. Taip yra užtikrinima jūsų gydymo kokybė ir rezultatas!

Gydymo eiga

  1. Konsultacija ir diagnostika. Jos metu aptariama paciento dabartinė dantų bei sąkandžio būklė, atliekamas dantų skenavimas.
  2. Skaitmeninis gydymo planas. Patyrę specialistai parengia bei pacientui pristato gydymo planą, kartu aptaria gydymo rezultatus.
  3. Kapų gamyba. „Ordoline“ laboratorijoje pagamintos kapos išsiunčiamos gydytojui ir kartu su būtinomis instrukcijomis atiduodamos pacientui.
  4. Gydymas. Kapos nešiojamos ir keičiamos pagal gydytojo nurodymus iki kol pasibaigs gydymo laikas.

Kiek trunka gydymas?

Gydymo kapomis trukmė kiekvienu atveju yra individuali ir priklauso nuo Jūsų esamos dantų ir sąkandžio
situacijos. Apsilankyti pas odontologą tenka maždaug kas 3–6 mėn. (kur kas rečiau nei su breketais) priklausomai nuo gydymo plano. Pačios kapos keičiamos kas 2 savaites arba 10 d., o jas nešioti reikia 22 val. per parą.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis!

Telefonu +370 605 27574

ARBA ADRESU:
A. VALAIČIO G. 7, MARIJAMPOLĖ

Terapinis gydymas Marijampolė

 

Daugiau informacijos apie dantų tiesinimą ,,Ordoline“ rasite www.ordoline.lt