Dažnai tenka juoką ar šypseną dengti rankomis dėl patamsėjusių dantų, netinkamos jų formos arba dėl nuskilimų, nudilimų?

Estetinis plombavimas tai dantų restauracijos metodas, padedantis atsikratyti jus lydimų kompleksų. Profesionalus estetinis plombavimas atliekemas mūsų klinikoje – Ž. Kazakevičiaus implantologijos centras, Marijampolė.

Kada reikalingas estetinis plombavimas?

Dažniausiai estetinis plombavimas yra taikomas priekiniams dantims, tačiau taip pat ši procedūra gali praversti turintiems netaisyklingą sąkandį, tokiu atveju estetinis plombavimas yra atliekamas krūminiams dantims. Taip pat rekomenduojame atlikti estetinį plombavimą kai:

• reikia atkurti ėduonies pažeistus danties audinius;
• būtina pakeisti senas, nekokybiškas, pakeitusias spalvą plombas;
• vargina dantenų kraujavimas dėl senų plombų;
• prireikia anatomiškai restauruoti nusidėvėjusius, nutrupėjusius ar nuskilusius dantis;
• atkurti dantis po traumos, kai nuskelta dalis vainiko;
• norima suteikti norimą spalvą dantims (jei dantų balinimas nepadeda);

Esant netaisyklingai dantų padėčiai, jei dantys sveiki, pirmiausia rekomenduojame rinktis ortodontinį gydymą (breketais ir pan.), nes taip visiškai išsaugomi natūralūs dantys ir tik po ortodontinio gydymo, jeigu reikalinga, pakoreguojame šypseną minimalia estetinio plombavimo procedūra.

Kokia procedūros eiga?

Natūralus dantis susideda iš keleto sluoksnių, besiskiriančių spalva, skaidrumu, kietumu. Plombuojama smulkmeniškai ir išlaikant proporcijas, biomimetiškai – sluoksnis po sluoksnio – lygiai taip, kaip išsivystę danties audiniai. Gydytojas imituoja smulkias detales, pritaiko spalvos gylį bei tiksliai atstato danties formą, kas dantis ne tik estetiškai atrodytų, bet ir tinkamai funkcionuotų.
Klinikoje dirbame naudodami aukščiausios kokybės (sertifikuotas) plombines medžiagas, kurios savo fizinėmis savybėmis (tvirtumu, sukibimu su dantimi, dilumu ir kt.) prilygsta natūralaus danties audinio savybėms, o platus atspalvių parinkimas suteikia galimybę atkurti individualų Jūsų danties grožį.