Burnos chirurgas Laurynas Banys

Burnos chirurgas Laurynas Banys

Dažnai sulaukiame pacientų klausimų apie išimamų dantų protezų fiksavimą. Į klausimus atsako Ž. Kazakevičiaus implantologijos centro burnos chirurgas Laurynas Banys.

Nesilaiko apatinio ir viršutinio žandikaulio protezai, tai vargina ir sukelia diskomfortą, ką daryti, kad jie laikytųsi tvirtai?

Dėl turimų viršutinio ar apatinio žandikaulio plokštelių, kurios sukelia diskomfortą dažnai kreipiasi pacientai, jau nešiojantys plokšteles ne pirmus metus. Tokiais atvejais siūlome pritvirtinti protezus mini dantų implantų pagalba. Mini dantų implantai buvo sukurti stabilizuoti išimamiems plokšteliniams protezams. Taip pat odontologijoje jie populiarėja, dėl savo mažo dydžio, jie dažnai naudojami tais atvejai, kai trūksta kaulo.

Apatinė plokštelė yra laisvesnė nei viršutinė, ar galima padaryti, kad abi plokštelės būtų fiksuotos?

Mini dantų implantai iškarto stabilizuoja protezą, o per vieną apsilankymą galima fiksuoti vieną arba iškarto abudu išimamus protezus.
Mini dantų implantai rekomenduojami tuomet:
* kai sunku dėvėti viršutinius arba apatinius protezus;
*vargina kosmetiniai rūpesčiai;
*norisi labiau pasitikėti savimi.
Palyginti mažos mini dantų implantų kainos prieinamos daugumai pacientų.

Atvykus konsultacijai jums bus atlikti išsamūs tyrimai: panoraminė rentgenograma arba 3D kompiuterinė tomografija ir sudarytas gydymo planas.

Daugiau informacijos apie klinikoje atliekamas dantų gydymo paslaugas:
tel. +370 605 27574