Apie burnos chirurgo profesiją pasakoją mūsų centre neseniai dirbti pradėjęs gydytojas odontologas Laurynas Banys:
„Burnos chirurgija paprastai pacientams asocijuojasi su skausmu ir nemaloniais pojūčiais. Sužinojęs, kad reikia apsilankyti pas burnos chirurgą, dažnas mano, jog chirurgas būtinai kažką raus. Taip, dantų traukimas yra mūsų darbo dalis, tačiau taip pat sprendžiame daugelį kitų problemų: su kolegomis atliekame pagalbines chirurgines operacijas implantuojant ar protezuojant dantis, atveriame ir gydome pūlinius, uždegimą bei atliekame daugelį kitų darbų. Taip pat klaidinga manyti, kad šios procedūros suteikia daug skausmo – taip, tai nėra malonu, tačiau šiuolaikinės priemonės padeda skausmą sumažinti ar visai jo nejausti.
Dirbu ne tik čia, Ž. Kazakevičiaus implantologijos centre, bet taip pat ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veido ir žandikaulių chirurgijos skyriuje. Gaunu neįkainojamos patirties – vienas ir su kolegomis turiu greitai priimti sudėtingus sprendimus, teikiu skubią pagalbą pacientams, pavyzdžiui, kenčiantiems nuo ūmių uždegimų, veido kaulų lūžių ar kt. Šios patirtys užgrūdina psichologiškai ir padeda augti kaip specialistui.
Tikiu, kad savo profesinį potencialą realizuosiu ir Ž. Kazakevičiaus implantologijos centre. Čia dirba visų odontologijos sričių specialistai, galime dirbti komandoje ir pasitikėti vieni kitais.“
Turite klausimų? Užsukite!