Turite sausą, neelastingą, raukšlėta, uždegiminę ar randuotą veido odą, patamsėjusius paakius, o galbūt jums slenka plaukai. Visa tai jums sukelia diskomfortą ar nepasitikėjimą savimi? Norite tai pakeisti? Endoret PRGF plazmoterapija – kaip tik tai.

Plazma – kas tai?
Plazma yra skystoji kraujo dalis, kurioje cirkuliuoja kraujo baltymai, hormonai ir elektrolitai. Iš jūsų paimtas kraujascentrifuguojamas naudojant ENDORET (PRGF)technologiją, kuri atskiria ir leukocitus, palikdama tik trombocitais praturtintą plazmą su augimo faktoriais.

Kaip veikia plazma?
Atliekant PRGF (plazmos praturtintos augimo faktoriais) procedūras Jūsų odoje skatinama nuosavos hialurono rūgšties gamyba, oda lygėja, skatinamas odos drėgnumas, mažėja raukšlių. Atsigauna odos spalva, struktūra ir elastingumas. PRGF užtikrina intensyvų odos drėkinimą, sumažėja mimikos raukšlių gylis. Tai natūralus saugus ir efektyvus būdas atjauninti odą, naudojant tik savo paties kūno išteklius.

Kada matomas poveikis?
PRGF poveikis yra labai progresyvus ir matomas jau po 24 valandų po procedūros. Kad būtų matomas ryškus pokytis rekomenduojama atlikti 2-3 procedūras su 4 savaičių pertrauka. O norint išlaikyti efektą, procedūrą kartoti 1-3 kartus per metus, priklausomai nuo amžiaus bei odos tipo.

Ar tai skausminga procedūra?
Veido odos paruošimui naudojamas anestetinis kremas. Injekavimui pasitelkiamas Prancūziškas mezoterapinis pistoletas CONCERTO. Procedūra atliekama ypatingai greitai su maksimaliu tikslumu, kas sąlygoja minimaliai skausmingas ir kokybiškas injekcijas, kurių dėka greitai galėsite sugrįžti prie įprasto gyvenimo ritmo.

Prieš procedūra būtina asmeninė konsultacija, kurios metu išsakysite savo norus, tik taip rasime tinkamiausią būdą patenkinti JŪSŲ lūkesčius.