KRAUJO PLAZMOS (PRGF) INJEKCIJOS
PRGF – trombocitais praturtinta plazma yra visiškai natūrali procedūra, be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų, atjauninanti odą.

PRGF procedūra aktyviai naudojama įvairioms odos problemoms spręsti, taip pat plaukų slinkimui gydyti. Rekomenduojamas amžius nuo 30 metų ir vyresniems, kaip jauninanti (anti-agening) procedūra.

ENDORET® (PRGF®) – autologinio koncentrato su augimo faktoriais išgavimo technologija, pripažinta visame pasaulyje ir patentuota Biotechnologijų Instituto BTI (Ispanija).

KAIP ATLIEKAMA VEIDO SRITIES PROCEDŪRA?
Į mėgintuvėlius paimamas nedidelis kiekis kraujo. Jis centrifuguojamas, ir atskiriamos dvi plazmos frakcijos. Viena frakcija (turtinga trombocitais) suleidžiama su injekavimo pistoletu CONCERTO į dermą, kita (turtinga fibrinu) – dedama kaip kaukė, kad nuramintų odą po procedūros.

AR TAI SKAUSMINGA PROCEDŪRA?
Prieš atliekant PRGF injekcijas oda padengiama anestetiniu kremu, o pačios injekavimo pistoleto CONCERTO adatos yra labai plonos, todėl skaudėti neturėtų, tačiau skausmo pojūtis yra ypač individualus ir labai jautrūs žmonės gali jausti nedidelį diskomfortą.

REKOMENDUOJAMA atlikti tris procedūras per pirmuosius tris mėnesius, vėliau vieną kartą metuose.
Prieš procedūra būtina asmeninė konsultacija, kurios metu išsakysite savo norus, tik taip rasime tinkamiausią būdą patenkinti JŪSŲ lūkesčius.