Ortodontinis gydymas gali ne tik padailinti veido profilį, bet ir panaikinti diskomfortą kramtant, žandikaulio skausmą ar dėl netaisyklingo sąkandžio atsiradusią migreną.

breketai marijampolė

Gyd. Ievos Petravičienės darbas

Dažnai pacientai pastebi tik netaisyklingą dantų padėtį, tačiau neatkreipia dėmesio į tokias ortodontines problemas kaip kryžminis sąkandis (viršutiniai dantys palinkę labiau į vidų, nei apatiniai). Ortodontinis gydymas tokias problemas išsprendžia.

Netaisyklingas sąkandis – anomalija, kuomet santykis tarp viršutinių ir apatinių dantų yra netaisyklingas, dėl to dažniausiai nukenčia paciento veido profilis. Gydant šią problemą svarbus faktorius  – laikas: kuo anksčiau pradėsite gydytis, tuo geresnių rezultatų pasieksite. Ortodontinis gydymas gali būti atliekamas naudojant nuimamus (plokštelės, funkciniai aparatai, arba ortodontiniai-ortopediniai aparatai) ir nenuimamus (breketai, fiksuoti ortodontiniai-ortopediniai aparatai, laikino įsitvirtinimo aparatus-mini implantus) aparatus.

Pasibaigus mišraus sąkandžio periodui (12-13 metų), taikomas gydymas breketais (prie dantų tvirtinamais ortodontiniais aparatais).

Ortodontinis gydymas – tai gydymas padedantis išspręsti netaisyklingai išdygusių dantų ir sąkandžio problemas. Taisyklingas dantų sąkandis padeda dantenas išlaikyti sveikas, tolygiai paskirstyti krūvį visiems dantims, apsaugoti apatinio žandikaulio sąnarį.

Motyvuotų pacientų bendradarbiavimas su gydytoju, ortodontinio gydymo metu, atneša puikius rezultatus!

TURITE KLAUSIMŲ? KREIPKITĖS TELEFONU: 

+370 605 27574

ARBA ADRESU: A. VALAIČIO G. 7, MARIJAMPOLĖ

odontologijos klinika Marijampolė